Uitslag PubQuiz

De PubQuiz in het Dorpshuis was een enorm succes. Liefst 26 teams zaten opeen gepakt te zweten op de soms moeilijke, vaak lastige en zo nu en dan hilarische vragen.

De bediening had het de hele avond druk want bij een pub hoort vocht. En dat werd in voldoende mate gedronken.

Perfect PubQuiz sfeer in het dorpshuis

De PubQuiz was voorbereid en perfect uitgevoerd door Marit van Dijken die de vragen in een schitterende presentatie had verwerkt.
Quizmaster Geert Dijkstra stelde de vragen als een ervaren spelleider en kon tegen 23:00 uur de eindstand bekendmaken. Het ijzersterkte volleybalteam Mengelmoes was over de hele avond de meest constante en had na ronde 6 de meeste punten vergaard. Quizmaster Dijkstra reikte de prijzen (drank en versnaperingen) uit aan de top 3.

Quizmaster Geert Dijkstra

Hieronder de uitslag per team per ronde en de eindstand.

PlekTEAMR 1R 2R 3R4R5R6Totaal
1Mengelmoes1074.586641.5
2Kwakkwartier 166688741
3FiftyFifty765974.538.5
4Oosteinde773.567737.5
5BDS 86597237
5Kwakkwartier 255869437
6Team Theo587.569136.5
6Helden van Zr. Kortestraat1053.567536.5
6Reo Champs 2011565.587536.5
6Oude Riet763.576736.5
7De Doorzetters65477635
8Tilweg672.566734.5
9Ubbegalaan 245468633
10L.A.M.A.543.5694.532
11Dreamteam 1565.566331.5
11Neiland553.585531.5
12Ripperdahof55566431
13Spoor Biester472.557429.5
14Vrienden 13 A445.545426.5
15Hooilandseweg oost54544426
16Dreamteam 2443.5472.525
17Meer dörst dan honger354444.524.5
17Ubbegalaan 1241.567424.5
17MH Trompstraat224.558324.5
18Canadawegje44146524
19MA de Ruyterstraat441.5343.520